Menü Bezárás

Fontos információk a gimnáziumi nyílt napról

Fontos információk a gimnáziumi nyílt napról

Tisztelt Érdeklődők, Kedves Diákok, Kedves Szülők!

Iskolánk 2025. november 21-én 10 órakor tartja gimnáziumi nyílt napját, melyre szeretettel várjuk a 8. évfolyamos, gimnáziumunk iránt érdeklődő tanulókat és szüleiket. Az eseményen részt venni kívánóknak regisztrálniuk kell. Kérjük, a kérdőív pontos kitöltésével regisztráljanak. Az érdeklődők részt vehetnek egy, vagy kettő nekik szervezett nyílt órán is a tájékoztatót követően. A megadott két időpontban (10:30-11:00 / 11:05-11:35) választhatnak egy-egy órát a felsoroltak közül, így 1 fő érdeklődő maximum 2 órára tud jelentkezni. Egy-egy tanórára maximum tíz főt tudunk fogadni! Amennyiben a maximális létszám egy tantárgynál betelik, annak a  regisztrációját lezárjuk.

Tájékoztatjuk a kedves érdeklődőket, hogy a foglalható nyílt órák időpontjai beteltek. A 10:00-kor kezdődő tájékoztatóra mindenkit szeretettel várunk.